מומלץ!!

 

תודה רבה לך איתי על הפעלה מדהימה באירוע היום הולדת שלנו! אני לא יכולה לחשוב על הפעלה יפה יותר ליום הולדת, כל הילדים וכל המבוגרים נהנו והתפעלו מהכישרון שלך!!! תודה!!!

ליאור זעפרני

מופע בלונים

 

איתי עשה בביתנו מופע בלונים מגוון מאוד והצליח לרתק את כל הילדים והמבוגרים כאחד. איתי הפך לנו את יום ההולדת לחוויה שמדברים עליה הרבה גם אחרי שהסתיימה .מומלץ מומלץ מומלץ.

אבשלום 

המלצה חמה

 

אביר הבלונים עיצב לנו את אירוע הברית של בננו. יצאנו מרוצים מאוד, העבודה בוצעה ברמה גבוהה ביותר ובטוב טעם ואין ספק שזה שידרג לנו את האירוע. ממליץ בחום.

בועז בן שושן

התנדבות בבית חולים

 

חיפשתי אמן בלונים שיגיע לשמח ילדים בבית חולים שערי צדק, איתי נרתם לעניין בשמחה ובהתנדבות. אין לתאר את ההתלהבות והשימחה של הילדים בצורות המהממות וביחס החם ובחיוך של איתי.

ממש אין לי מילים! ועל זה אני מוקירה לך תודה.

יעל קורן

המלצה בחום 

 

בזכות הבלון של איתי הצלחתי באמת להפתיע את אישתי אחרי הלידה של הקטנה שלנו כל היולדות שאלו מאיפה הזר המשגע שעמד ליד המיטה ממליץ בחום איש יקר קשוב ואכפתי. מומלץ

איתמר כ.

ה-חתונה בזכות הבלונים!!

 

איתי היקר,נתחיל בתודה ענקית שהמון בזכות היצירה שלך הייתה לנו חתונה צבעונית ומדהימה! הבלונים הוסיפו כלכך הרבה שימחה וטירוף בכל זמן הריקודים. אנחנו ממליצים בהמון אהבה על הבלון של איתי ומבטיחים באופן אישי לייחס מדהים ואוהב ועבודה מושלמת! שוב- תודה תודה תודה!!!

 

 

נעמי ואלישע שלזינגר

1 2 3

המליצו עלינו

גם אתם נהניתם?

נשמח שתכתבו לנו על זה!

תודה ונתראה בשמחות.

שלחו

* שם מלא:

Thank You!

The form has been successfully sent.

* המלצה: